Gwiazdy

  Gwiazdy

  Inga Bartnikowska bez wątpienia zapewni sporo emocji widzom TVN7 oraz Player.pl. Tancerka z Gdańska dołączyła do "Hotelu Paradise 4", by zawalczyć o uczucia i nagrodę pieniężną. Co o niej wiemy?

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Trudno wyobrazić sobie lepszy początek kariery aktorskiej niż ten, który przypadł w udziale Agacie Trzebuchowskiej. To właśnie ona zagrała tytułową rolę w nagrodzonej Oscarem "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. Jednak mimo spektakularnego debiutu, kobieta nie chciała kontynuować przygody z aktorstwem i dziś realizuje się na innych polach.

  Basia Ritz dobrze znana jest fanom "MasterChefa". Restauratorka wygrała pierwszą edycję polskiego show i do dzisiaj cieszy się uznaniem gości, jak i ludzi ze świata gastronomii. Niestety zdarzają się i tacy, którzy próbują dowieść, ze Ritz o kuchni wie niewiele. - Nie wróżono mi kariery gastronoma - wyjawiła właścicielki restauracji w rozmowie z reporterem serwisu Dzień Dobry TVN Oskarem Netkowskim.

  Sceny intymne dla wielu aktorów są bardzo trudne. Niektórzy mają z nimi na tyle traumatyczne przeżycia, że w ogóle przestają je grać. Dlatego, aby praca na pranie była łatwiejsza i ekipa nie przekraczała pewnych granic coraz częściej zatrudnia się tzw. koordynatorów scen intymnych. Na czym polega ich praca? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Martą Łachacz oraz Katarzyną Szustow, które wykonują ten zawód.